Шостого червня відбувся довгоочікуваний аукціон, на якому відбувся продаж державного майна. На цьому аукціоні продавали автомобілі, котрі належали Кабінету міністрів України.
photo
«Хто володіє інформацією, володіє світом», — говорить приказка. Аби залишатись завжди в курсі подій дивіться останні політичні новини на сайті телеканалу ICTV. Там ви знайдете інформацію про найсвіжіші події, та правдиві факти.

Скільки коштів зможе заощадити держава?

Остап Семерак розповідає, що усі кошти отриманні в ході аукціону надійдуть у державний бюджет України. Також Остап Семерак зауважив, що державний бюджет виграє не лише від продажу цих автомобілів, а й від відсутності потреби в обслуговуванні цих автомобілів. За даними міністра, ця сума була запланована у бюджеті й складала двадцять мільйонів гривень.

Спочатку йшлися розмови про відміну аукціону, через те, що люди не бажали реєструвались. Але, як відомо, у торгах прийняли участь сорок три людини. Ці учасники купили вісім автомобілів із 73 представлених. Цю інформацію повідомив у ЗМІ Остам Семерак, діючий міністр України. За його словами загальною сумою на аукціоні було отримано 1647607,54 гривень, враховуючи НДС. Проте на цьому аукціон не закінчиться. Остап Семерак планує проведення другого етапу аукціону, у найближчі кілька тижнів. Урядовець каже, що якщо навіть у цьому випадку не вдасться продати автомобілі, то уряд зменшить їх вартість.

Скільки коштують аукціонні автомобілі?

Серед семи десяти трьох автомобілів зустрічаються авто відомих виробників: Mercedes, Volkswagen, Skoda, Toyota, Opel, Ford та навіть ГАЗ. Автівки були різного року випуску. Найстарішим є автомобіль ГАЗ 14, 1982 року. Серед найновіших лінія автомобілів Skoda Octavia, які було випущено у 2008 році.

Источник fakty.ictv.ua.